WIARA – warsztat ustawień systemowych

warsztat ustawień systemowych

22 września 2018 | Lidzbark Warmiński

WIARA ….

 

Czym jest dla Ciebie wiara…
Na ile wierzysz w siebie ? Na ile liczysz na wsparcie, pomoc ?
Czy w ogóle można Tobie na kogoś liczyć ? O kogoś się oprzeć ? Komuś zaufać ?
Na ile wierzysz sobie ?

 

 

Wiara w miłość…wiara w święty węzeł małżeński, wiara w sukces, wiara we własne możliwości, wiara w dobry los, wiara w dobry obrót spraw, wiara….

 

 

Poczuj…jakie to dla Ciebie …

 

 

Ile razy padałeś i wstawałeś ?
Ile razy ktoś zawiódł Twoje zaufanie ?
Ile razy Cię wystawiono ?
Jak uwierzyć, że los ma coś dobrego dla Ciebie ?

 

 

W ilu miejscach stanąłeś za sobą wierząc w to, co w Tobie : w to co czujesz… w to co myślisz… pozwalając sobie TO zakomunikować ? Na ile rozmówca był gotowy TO przyjąć i przeżyć swoje własne uczucia rezonując z tematem. A Ty bez winy mogłeś przeżywać tylko swoje ?

 

 

W ilu miejscach wyrzekasz się siebie ? swojego Ja ?
W ilu miejscach się zdradziłeś ?
W ilu miejscach milczysz robiąc unik głośnego powiedzenia NIE !
W ilu miejscach wolałeś się „poświęcić” ?
Czas, przestrzeń, związek, swoje dziecko naddając jakiś wyższy sens temu w imię…
No właśnie…. w imię czego ?

 

 

Czy jeden Jezus Chrystus Ci nie wystarczy ?

 

 

Jak często idziesz na krzyż ? Na obraz i podobieństwo ….
zapominając o swoim zwykłym miłowaniu życia ?

 

 

Na co patrzy Twoja dusza ?
Przy kim jesteś w miłości kiedy rezygnujesz z siebie ? Przy kim trwasz ?
Czym jest dla Ciebie niebo ?
Czy „niebo w gębie” jako słodycz życia ?
Czy może tęsknota do zmarłych….i rezygnacja z wszystkiego, czym życie chce się cieszyć ?

 

 

Jaki jest Twój fundament wiary ?
Twój i Twojego systemu rodowego ?
Ile wojen, religii, napaści, gwałtów , ograbień było w Twojej rodzinie? Ile zsyłek, wysiedleń, pacyfikacji przeżyli Twoi przodkowie ? W ilu miejscach stawali w decyzji, by zabić, ukraść, przebrać się za kogoś innego, by przeżyć ? W ilu miejscach przekroczyli granice swego człowieczeństwa byś teraz mógł żyć ?
Kiedy to wiemy …idziemy dalej w pełnym szacunku do losu i z wiarą w to, że wszystko jest na właściwym miejscu, i takie jakie powinno. Idziemy spokojni i ufni….
A jeśli nas nosi ? Jeśli nas szarpie ? Jeśli chorujemy, mamy nałogi, obsesje, omija nas życzliwość, miłość, sukces zawodowy, finansowy i wszystko jest pod górę ? Co wtedy ….? Z kim wewnętrznie nie możemy dojść do ładu. Kto się w nas kłóci ? kto atakuje ? A kto inny się broni, zadając kolejne ciosy ?
Jak wierzyć ?
Uwierzył ten…. kto ZOBACZYŁ.
Nie da rady widzieć, bez otwartych oczu i otwartego serca.
Zatem ….Kogo ja nie szanuję lub w co jestem uwikłany, że mnie nie szanują? Co olałem, kiedy mnie olewają…Co mi się wyświetla jak w lustrze ? Dlaczego tak trudno mi stanąć do sukcesu i chcieć dla siebie więcej ? Więcej miłości, życzliwości, sukcesu…
I czym on dla mnie jest ? Sukces ….
Jak on jest liczony ? Miarą dóbr materialnych ?
Czy miarą wolności od dóbr : nieruchomości, samochodów, gadżetów ?
Czego Ty, WŁAŚNIE TY … potrzebujesz w mierze swojego sukcesu: czasu, wolności wyboru ? wolności wyrażenia siebie, a jeśli tak…to w jaki sposób ?
Czy wolno nam mieć jedno i drugie bez rezygnowania i ważenia : albo-albo
Miłość czy pieniądze, kariera czy życie rodzinne, praca czy relaks, to albo tamto. Po kogo stronie wtedy jesteśmy, gdy ważymy się ze swoim wyborem czy decyzją i jednocześnie przeciwko komu ?
Czasem swoim życiem opłakujemy straty przodków, nie widząc zaangażowania w temat i tego co tracimy tam patrząc, a co omija nas w życiu TU i TERAZ. Patrzymy na majątki , stracony dorobek wielu pokoleń, które zabrała wojna i z mściwości chcemy wyrównywać ponad miarę …tracąc energię życiową w przymusie zdobywania.
Kto musiał się wyrzec wiary w swojego Boga i przyjąć nową, uznać za swoją w pełnym rozdarciu serca, zdradzając swoich ojców i dziadów ? Ile jest echa w Tobie ? Czego „swojego” się wyrzekasz ? I idziesz za nie swoim czując się jak w implancie życia ?
Za kogo płacimy rachunki sobą , swoim życiem osobistym ? Jaką winę tym chcemy odkupić ?
Jaką karmę spłacamy ?

 

 

Zapraszam na warsztat ustawień systemowych do Lidzbarka Warmińskiego. Do miasta wiary i kultury. Siedziby biskupów warmińskich i domu, który miał przez pewien czas Mikołaj Kopernik. Do miasta wielu religii, nacji, uniesień i upadków. Miasta zakonnic i sierocińca w zamku, w czasach powojennych. Do miasta koronacji, uczt i uciech. Ale też do miasta biedy i wyzysku -wielkiej daniny za dawnych czasów. Do miasta cmentarza, na którym budowano szkoły.
Będziemy tu, w sobie szukać WIARY…
Będziemy docierać do właściwego Ojca, przewodnika, praprzodka, przywódcy, by w sobie odszukać moc sprawczą…do powiedzenia życiu : TAK ! a tym samym do swojego więcej….
Można przyjść z każdym tematem : Miłość, związek, pieniądze, zdrowie, seksualność, choroba dziecka (na rzecz dziecka wolno mi pracować do 16-ego roku życia), firma, nałogi i uzależnienia: alkohol, narkotyki, seksoholizm, zakupoholizm i inny holizm. Zastój w życiu, utknięcie, zakleszczenie w sprawach. Można przyjść z tematem, który trudno nazwać, np. nie mam siły, nie lubię swojego dziecka, jestem zmęczona, nie wiem, jestem w beznadziei, objadam się, zapracowuję się.
Na warsztacie pracujemy w 12-cio osobowej grupie . Za pomocą reprezentantów pokazuje się to co istotne w temacie …

 

 

Pracuję metodą ” Ciche Ustawienia Rodzin ” Berta Hellingera. Metoda ta, pokazuje ukryte dynamiki naszego systemu rodzinnego. Wyłania niewidzine, poniżone, wykluczone osoby z systemu, z którymi na poziomie duszy jesteśmy związani. To co widziane….dopełnia się i może przeminąć. A to z kolei, wypuszcza nas do naszego więcej. Do właściwego dla nas miejsca. Czasem droga jest długa…. ale zawsze okazuje się właściwa, z właściwym rytmem pojmowania spraw, z właściwym rytmem wzrastania i dojrzałości oglądu całej sytuacji systemu rodzinnego.
Może się zdarzyć, że poprowadzi nas daleko, że dotkniemy karmicznych tematów naszego Ja.
To miejsce, Lidzbark Warmiński może nam to umożliwić…

 

 

Zapraszam serdecznie ♥

Warsztat ustawień systemowych „ Wiara”
22 września, sobota
Lidzbark Warmiński, Hotel Krasicki -sala biblioteka
Godziny 9.30 -20.00 z przerwą na obiad
Na miejscu : woda, kawa, herbata, ciasto domowe
Cena 500 zł.
Obserwator/reprezentant bez własnego ustawienia 150 zł.

 

Przewidywana ilość miejsc na warsztacie : 12

 

Rezerwacja miejsca to wpłata zadatku 200 zł (bezzwrotnego) na konto: 27 2530 0008 2076 1015 8729 0001 z dopiskiem: warsztat-Lidzbark, imię i nazwisko
W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego : 502231006
Lub kontaktu przez Messenger

 

 


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Pracownia Ciała i Duszy Anna Brzozowska.
 2. Obowiązki Inspektora ochrony danych osobowych w firmie Pracownia Ciała i Duszy Anna Brzozowska pełni właściciel firmy: Anna Brzozowska. Kontakt w sprawie danych osobowych można uzyskać pod adresem e – mail: pracowniacialaiduszy@interia.pl tel+48 502 231 006.
 3. Pani/Pana Dane osobowe przetwarzane są przez Administratora w celu realizacji warsztatu na który Pani/Pan dokonał/a zgłoszenia, w tym do:
  • kontaktów w celach związanych ze świadczeniem usług
  • obsługi reklamacji,

zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia,

 1. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są również podmioty, które zapewniają obsługę informatyczną sklepu internetowego oraz podmioty wspierające w świadczeniu realizacji umowy sprzedaży (usługi płatnicze, księgowe i rachunkowe).
 2. Podanie danych osobowych zbieranych w celu złożenia i realizacji zgłoszenia jest dobrowolne, ale nie podanie wymaganych danych osobowych uniemożliwia złożenie i realizację zgłoszenia.
 3. Pani/Pana Dane osobowe będą przechowywane przez okres:
  • dla wystawionych faktur – 10 lat, licząc od dnia wystawienia faktury
  • dla pozostałych danych – 5 lat w celach:
   • dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi,
   • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,
 1. Pani/Pana Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wysłanie wiadomości na adres e – mail: pracowniacialaiduszy@interia.pl.